PREZENTY OD DOMMODY NA KINO KOBIET WE WROCŁAWIU

dodano: 10 czerwca 2015r.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 8 listopada 2018 Od godz. 17.30 w holu kina Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. KAŻDA OSOBA ZAINTERESOWNA NASZYM STOISKIEM MOŻE UMÓWIĆ SIĘ NA DARMOWE PORADY ZE STYLISTKĄ ORAZ UZYSKAĆ ZNIŻKI NAWAT 100ZŁ NA ZAKUPY W NASZYCH SKLEPACH. Więcej szczegółów w kasie kina oraz NA STRONIE https://tiny.pl/g3tks.

SUKIENKI W PRINTY

dodano: 10 czerwca 2015r.

Przebojowe, kobiece, seksowne - takie są sukienki! A w tym sezonie niezwykle modne są sukienki z printami. Egzotyczne motywy, romantyczne kwiaty czy indiańskie pióra - każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do naszych butików w Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki i Ferio Gaj. Letnia wyprzedaż w pełni i te cuda możecie u nas kupić w bardzo okazyjnych cenach! Do zobaczenia w poniedziałek! Przebojowe, kobiece, seksowne - takie są sukienki! A w tym sezonie niezwykle modne są sukienki z printami. Egzotyczne motywy, romantyczne kwiaty czy indiańskie pióra - każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do naszych butików w Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki i Ferio Gaj. Letnia wyprzedaż w pełni i te cuda możecie u nas kupić w bardzo okazyjnych cenach! Do zobaczenia w poniedziałek! Przebojowe, kobiece, seksowne - takie są sukienki! A w tym sezonie niezwykle modne są sukienki z printami. Egzotyczne motywy, romantyczne kwiaty czy indiańskie pióra - każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do naszych butików w Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki i Ferio Gaj. Letnia wyprzedaż w pełni i te cuda możecie u nas kupić w bardzo okazyjnych cenach! Do zobaczenia w poniedziałek!

LETNIA WYPRZEDAŻ SUKIENEK

dodano: 10 czerwca 2015r.

Sukienki to niezwykle wygodne rozwiązanie na lato! W naszej ofercie znajdziecie różne fasony z rabatami do -60%. Teraz najmodniejsze wzory możecie mieć już za 100 zł‼️ Zapraszamy do naszych butików w Magnolia Park, Ferio Gaj i Pasaż Grunwaldzki.

WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

dodano: 10 czerwca 2015r.

Przy zakupie trzech rzeczy w naszym sklepie otrzymasz rabat wysokości 30%. Przy zakupie dwóch rzeczy rabat wynosi 10%. Promocja dotyczy produktów o cenie powyżej 150 zł.

KONKURS NA FACEBOOKU

dodano: 10 czerwca 2015r.

Do wygrania bony o wartości 1000zł i 500zł. Wystarczy zrobić zakupy w jednym z naszych salonów, wrzucić zdjęcie swojej stylizacji z zakupionym przedmiotem na nasz profil na Facebooku. Udostępniaj zdjęcia i zbieraj polubienia. Dwie osoby z najwyższą ilością polubień odbiorą bony podarunkowe do wykorzystania w naszym sklepie.